Hlavní stránka -> Firmy a podnikatelé
Rychlá pomocOnline půjčka

Tento úvěr je určen pro fyzické i právnické osoby. Může o něj tedy požádat podnikatel, firma, zaměstnanec, důchodce a další osoba s pravidelným příjmem. Úvěr je bezúčelový a jsme schopni ho vyřídit během několika minut.

Více informací
Naše půjčkyPodnikatelská půjčkaPůjčka pro podnikatele, podnikatelská půjčka, půjčka pro OSVČ

Poskytujeme úvěry na rozvoj i rozjezd firem a podnikání vůbec. Chcete stavět nebo pořídit nové stroje a výrobní prostředky? S námi žádný problém.Finance Vám seženeme na cokoliv. Půjčíme Vám i na realizaci developerských investic a projektů.

Více informací
Naše službyVyplacení exekucePůjčka na vyplacení exekuce, vyplacení exekuce, půjčka na exekuci

Exekutor či věřitelé Vás chtějí připravit o střechu nad hlavou? Pak nás neprodleně kontaktujte! Vyplatíme exekuci i dražbu a zachráníme Vám tak Váš domov. U nás pak máte úvěr se zástavou nemovitostí,který splácíte v řádných splátkách a Váš dům či byt Vám zůstane.

Více informací

Půjčka pro podnikatele, půjčka pro OSVČ - Firmy a podnikatelé

Půjčka pro podnikatele, půjčka pro OSVČ, půjčka pro firmy

Půjčka pro podnikatele, půjčka pro OSVČ, půjčka pro firmy

Každý podnikatel občas potřebuje nějakou finanční injekci, aby mohl pokračovat ve svém podnikání. Může jít například o překlenutí období, než budou proplaceny faktury, nebo na materiál, či prostě jen na provoz činnosti. Mnoho společností nabízí půjčky pro podnikatele, ať už pro OSVČ nebo pro firmy, ale ve výsledku je tato finanční injekce velmi nevýhodná a podnikatel je tak nucen vyhledat jiný subjekt, který by mu půjčku poskytl. Nebankovní půjčky pro podnikatele jsou dnes velice často vyhledávané a také nabízené.

Nebankovní půjčku pro podnikatele, ať už se jedná o fyzické osoby (OSVČ) či právnické osoby (firmy), vám nabízíme bez poplatků předem a bez zbytečného protahování. Naše půjčka pro podnikatele je rychlá, bezproblémová, ale především flexibilní. Dokážeme vám vyřídit půjčku přímo na míru a bez poplatků předem. Naše podnikatelské půjčky jsou rychlé a k dispozici jak pro firmy, tak i pro OSVČ.

Kritéria půjčky pro podnikatele:

Podmínky pro vyřízení půjčky pro OSVČ

- Živnostenské oprávnění minimálně 6 měsíců

- Platné doklady totožnosti

- V případě právnických osob (firmy) jsou vyžadované doklady totožnosti od všech členů statutárních zástupců společnosti

Informace o půjčce pro OSVČ:

Abyste mohli zjistit, zda se vám naše půjčka opravdu vyplatí nebo jestli je to půjčka, jakou přesně chcete, je nutné vědět i nějaká kritéria půjčky. Bez toho si můžete jen domýšlet, jak velkou půjčku vůbec můžete dostat a také rovnou posoudit nabídku případně od konkurence. Podívejte se na informace k půjčce pro podnikatele a půjčce pro OSVČ od nás.

- Výše 30000,- až 1000000,- Kč bez zástavy nemovitosti

- Splatnost půjčky: bez zástavy nemovitosti – 12–84 měsíců, se zástavou nemovitosti – 12–240 měsíců

- Zdroj půjčky: bankovní i nebankovní

- Bez registrů – nevadí záznam v registrech

Postup vyřízení půjčky pro podnikatele:

Jistě si také říkáte, jak rychle vlastně probíhá celý postup půjčky. Od prvotního požádání přes online žádost až po vyplacení půjčky. U nás se na to můžete podívat a rozhodně vám nic nebudeme tajit. Zakládáme si na tom, že je nutné, aby klient věděl opravdu vše, než se rozhodne, jestli půjčku přijme či jestli si o ni požádá.

- Vyplnění online žádosti o půjčku

- Vygenerování nabídky na půjčku – výše úvěru, výše splátky, doba splácení – nutné k odsouhlasení nabídky klientem

- Potřebné doklady se předávají elektronicky nebo písemně:

- - kopie OP

- - kopie živnostenského oprávnění

- - u právnických osob (firmy) je nezbytné mít k dispozici doklady totožnosti od všech statutárních zástupců společnosti

- - v případě, že je daňové přiznání, za poslední 2 roky

- Podepsání smlouvy o půjčce

- Vyplacení půjčky

Vyberte si půjčku podle představ

Vyberte si půjčku o jakou máte zájem. Půjčky od nás jsou zcela bez poplatků předem.

Půjčka pro podnikatele, podnikatelská půjčka - Povolte si v prohlížeči obrázky, jinak neuvidíte obsah stránek správněPůjčka pro podnikatelePůjčka na mateřské, půjčka na rodičovské, půjčka pro každého - Povolte si v prohlížeči obrázky, jinak neuvidíte obsah stránek správněPůjčka pro každéhoOnline půjčka, půjčka online, rychlá online půjčka - Povolte si v prohlížeči obrázky, jinak neuvidíte obsah stránek správněOnline půjčkaPůjčka na mateřské, půjčka na rodičovské, půjčka pro každého - Povolte si v prohlížeči obrázky, jinak neuvidíte obsah stránek správněPůjčka na mateřskéKrátkodobá půjčka, půjčka do výplaty, rychlá online půjčka - Povolte si v prohlížeči obrázky, jinak neuvidíte obsah stránek správněKrátkodobá půjčkaVyplacení exekuce, nebankovní půjčka na exekuci, exekuce - Povolte si v prohlížeči obrázky, jinak neuvidíte obsah stránek správněVyplacení exekuceHypotéka, nebankovní hypotéka, online hypotéka - Povolte si v prohlížeči obrázky, jinak neuvidíte obsah stránek správněHypotéka

Online žádost - Podnikatelská půjčka, půjčka pro podnikatele, půjčka pro OSVČ, půjčka pro firmy

Požádejte si o podnikatelskou půjčku ihned a to zcela zdarma. Půjčka pro OSVČ i pro firmy je u nás zcela zdarma a bez poplatků předem. Nebankovní půjčka pro OSVČ i pro firmy bez poplatků předem.

Rychlá pomoc

Rychlá online půjčka

Tento úvěr je určen pro fyzické i právnické osoby. Může o něj tedy požádat podnikatel, firma, zaměstnanec, důchodce a další osoba s pravidelným příjmem. Úvěr je bezúčelový a jsme schopni ho vyřídit během několika minut.

Více informací

Naše služby

Půjčka na vyplacení exekuce, vyplacení exekuce, půjčka na exekuci

Půjčka na vyplacení exekuce

Chce Vám exekutor či věřitelé Vás připravit o střechu nad hlavou? Pak nás neprodleně kontaktujte! Vyplatíme exekuci i dražbu a zachráníme Vám tak Váš domov. U nás pak máte úvěr se zástavou nemovitostí,který splácíte v řádných splátkách a Váš dům či byt Vám zůstane.

Více informací

Naše půjčky

Půjčka pro podnikatele, podnikatelská půjčka, půjčka pro OSVČ

Půjčka pro OSVČ - Podnikatelská půjčka

Poskytujeme úvěry na rozvoj i rozjezd firem a podnikání vůbec. Chcete stavět nebo pořídit nové stroje a výrobní prostředky? S námi žádný problém.Finance Vám seženeme na cokoliv. Půjčíme Vám i na realizaci developerských investic a projektů.

Více informací