Hlavní stránka -> Občané
Rychlá pomocOnline půjčka

Tento úvěr je určen pro fyzické i právnické osoby. Může o něj tedy požádat podnikatel, firma, zaměstnanec, důchodce a další osoba s pravidelným příjmem. Úvěr je bezúčelový a jsme schopni ho vyřídit během několika minut.

Více informací
Naše půjčkyPodnikatelská půjčkaPůjčka pro podnikatele, podnikatelská půjčka, půjčka pro OSVČ

Poskytujeme úvěry na rozvoj i rozjezd firem a podnikání vůbec. Chcete stavět nebo pořídit nové stroje a výrobní prostředky? S námi žádný problém.Finance Vám seženeme na cokoliv. Půjčíme Vám i na realizaci developerských investic a projektů.

Více informací
Naše službyVyplacení exekucePůjčka na vyplacení exekuce, vyplacení exekuce, půjčka na exekuci

Exekutor či věřitelé Vás chtějí připravit o střechu nad hlavou? Pak nás neprodleně kontaktujte! Vyplatíme exekuci i dražbu a zachráníme Vám tak Váš domov. U nás pak máte úvěr se zástavou nemovitostí,který splácíte v řádných splátkách a Váš dům či byt Vám zůstane.

Více informací

Půjčka pro zaměstnance, online půjčka, nebankovní půjčka - Občané

Půjčka pro zaměstnance, půjčka pro důchodce, půjčka pro rentiéry, půjčka na mateřské

Půjčka pro zaměstnance, půjčka pro důchodce, půjčka pro rentiéry, půjčka na mateřské

Bezúčelová půjčka pro zaměstnance, důchodce, rentiéry a muže či ženy na mateřské i rodičovské dovolené

V životě každého člověka se stane, že je potřeba půjčit si peníze. Ovšem kde hledat půjčku, když byl klient zamítnutý v bance, ale má práci, příjem a je schopen bezproblémově splácet?
Mnoho společností nabízí půjčky pro zaměstnance za vynikajících podmínek, ale realita je pak úplně jiná. Splátky jsou přemrštěné, doba splatnosti nevyhovující a v některých případech je potřeba dokonce zaplatit nějaký poplatek, aby půjčka mohla být vyřízena.

Trochu se podívejme na půjčky pro zaměstnance

Když si zaměstnaný člověk potřebuje půjčit peníze, není to nic neobvyklého. Každý občas potřebuje peníze, ale už je nepotřebuje za jakýchkoliv podmínek. Nepotřebuje předraženou půjčku, a proto je ochoten se podívat i na jiné nabídky.
Naše půjčka pro zaměstnance je bezproblémová, rychlá a bez poplatků předem. Půjčka s poplatkem je čistě jen lákadlo jak vytáhnout z klienta peníze pod záminkou ručení či jiné jistoty, že bude klient řádně splácet. Mnohdy je mu to odůvodněno tak, že byl zamítnut v bance a díky tomu je nucen třeba vyhledat nebankovní půjčku. U nebankovní půjčky jsou sice podmínky trochu jiné, ale hlavně nejsou tak přísné, nicméně není pravda, že je nezbytností platit poplatek předem. Pokud má klient například exekuci a potřebuje si půjčit peníze, většinou se ručí majetkem. Takže poplatek předem není potřeba a u nás nic takového nenajdete. U nás najdete půjčku bez poplatků předem.
Půjčka pro zaměstnance je také vhodná i pro důchodce, rentiéry i muže a ženy na mateřské či rodičovské dovolené. Ani tak nebudete platit poplatek předem. Podívejme se teď na podmínky k získání půjčky pro zaměstnance, důchodce, rentiéry a muže či ženy na mateřské či rodičovské dovolené.

Podmínky k půjčce pro zaměstnance, důchodce, rentiéry i muže a ženy na mateřské či rodičovské dovolené:

U nás si nehrajeme na přemrštěné podmínky. Naše půjčka pro zaměstnance, důchodce, rentiéry i muže a ženy na mateřské či rodičovské dovolené je bez problémů, ale především si říkáme, že bude každý rád za přesné informace, aby dokázal vyhodnotit, jestli nabídka, kterou od nás dostane, bude zajímavá natolik, aby stálo za to si vyplnit online žádost.

- Stálý a pravidelný příjem (mzda ze zaměstnání, důchod, renta, mateřská, alimenty, soc. příplatky)

- Trvalé bydliště na území ČR (možnost i půjčky pro občany EU s trvalým pobytem na území ČR)

Informace o bezúčelové půjčce pro zaměstnance, důchodce, rentiéry či muže a ženy na mateřské i rodičovské dovolené

Jako každý žadatel, tak jistě i vy, chcete vědět, jakou půjčku vám vlastně nabízíme. Nyní se můžete podívat na informace k půjčce, které nejspíše rozhodnou, jestli si o půjčku požádáte nebo ne.

- Výše půjčky 70000,- - 1000000,- Kč

- Splatnost půjčky 12 – 84 měsíců

- Zdroj půjčky: bankovní i nebankovní půjčka

- Bez registrů – nevadí záznam v registrech

Postup vyřízení bezúčelové půjčky pro zaměstnance, důchodce, rentiéry i muže a ženy na mateřské či rodičovské dovolené

Když někdo potřebuje půjčku, tak se ještě zajímá o to, jak rychle bude půjčka vyřízena. Mnoho společností slibuje, že půjčka bude opravdu rychle vyřízena a pak se vše zbytečně protahuje, protože jsou neustále potřeba nějaké doklady či potvrzení, a to samozřejmě způsobuje další finanční problémy, protože už nejspíše máte domluveno, kdy budete vše splácet. U nás se můžete podívat, jak rychle je půjčka vyřízena. Postup vyřízení a vyplacení půjčky u nás je následující:

- Vyplnění online žádosti o půjčku – je také možné se domluvit na osobní schůzce, kde by se vše projednalo. Nicméně je rozhodně lepší vyplnit online žádost o půjčku a pak už jen počkáte, jestli se vám půjčka schválí, nebo ne. Většinou se snažíme vše urychlit natolik, že budete vědět výsledek ještě dnes, a dokonce zcela bez poplatků předem

- Nabídka pro klienta – jakmile jsme schopni zajistit klientovi půjčku, ihned ho informujeme i o splátkách, době splatnosti, výše půjčky. Jakmile máme odsouhlaseno od klienta, že s nabídkou souhlasí, ihned přejdeme k finálnímu kroku

- Předání potřebných dokladů – k vyřízení a vyplacení půjčky je pochopitelně nezbytné mít platné doklady totožnosti (op, druhý doklad totožnosti). Tyto podklady se mohou zaslat elektronicky nebo také předat osobně.

- Podpis smlouvy o půjčce a vyplacení půjčky

Vyberte si půjčku podle představ

Vyberte si půjčku o jakou máte zájem. Půjčky od nás jsou zcela bez poplatků předem.

Půjčka pro podnikatele, podnikatelská půjčka - Povolte si v prohlížeči obrázky, jinak neuvidíte obsah stránek správněPůjčka pro podnikatelePůjčka na mateřské, půjčka na rodičovské, půjčka pro každého - Povolte si v prohlížeči obrázky, jinak neuvidíte obsah stránek správněPůjčka pro každéhoOnline půjčka, půjčka online, rychlá online půjčka - Povolte si v prohlížeči obrázky, jinak neuvidíte obsah stránek správněOnline půjčkaPůjčka na mateřské, půjčka na rodičovské, půjčka pro každého - Povolte si v prohlížeči obrázky, jinak neuvidíte obsah stránek správněPůjčka na mateřskéKrátkodobá půjčka, půjčka do výplaty, rychlá online půjčka - Povolte si v prohlížeči obrázky, jinak neuvidíte obsah stránek správněKrátkodobá půjčkaVyplacení exekuce, nebankovní půjčka na exekuci, exekuce - Povolte si v prohlížeči obrázky, jinak neuvidíte obsah stránek správněVyplacení exekuceHypotéka, nebankovní hypotéka, online hypotéka - Povolte si v prohlížeči obrázky, jinak neuvidíte obsah stránek správněHypotéka

Online žádost - Online půjčka, půjčka pro zaměstnance, půjčka pro důchodce, půjčka pro rentiéry, půjčka pro muže i ženy na mateřské či rodičovské dovolené

Požádejte si o půjčku pro zaměstnance, důchodce, rentiéry i pro muže a ženy na mateřské či rodičovské dovolené. Půjčka pro zaměstnance, důchodce, rentiéry a muže i ženy na mateřské či rodičovské dovolené je u nás bez poplatků předem. Nebankovní půjčka pro zaměstnance, důchodce, rentiéry i pro muže a ženy na mateřské či rodičovské dovolené je u nás rychle vyřízena a bez poplatků předem. Požádejte si o online půjčku pro zaměstnance, důchodce, rentiéry i pro muže a ženy na mateřské či rodičovské dovolené ihned a zcela zdarma.

Požádejte si o půjčku pro zaměstnance, důchodce, rentiéry nebo pro muže a ženy na rodičovské čí mateřské dovolené

Rychlá pomoc

Rychlá online půjčka

Tento úvěr je určen pro fyzické i právnické osoby. Může o něj tedy požádat podnikatel, firma, zaměstnanec, důchodce a další osoba s pravidelným příjmem. Úvěr je bezúčelový a jsme schopni ho vyřídit během několika minut.

Více informací

Naše služby

Půjčka na vyplacení exekuce, vyplacení exekuce, půjčka na exekuci

Půjčka na vyplacení exekuce

Chce Vám exekutor či věřitelé Vás připravit o střechu nad hlavou? Pak nás neprodleně kontaktujte! Vyplatíme exekuci i dražbu a zachráníme Vám tak Váš domov. U nás pak máte úvěr se zástavou nemovitostí,který splácíte v řádných splátkách a Váš dům či byt Vám zůstane.

Více informací

Naše půjčky

Půjčka pro podnikatele, podnikatelská půjčka, půjčka pro OSVČ

Půjčka pro OSVČ - Podnikatelská půjčka

Poskytujeme úvěry na rozvoj i rozjezd firem a podnikání vůbec. Chcete stavět nebo pořídit nové stroje a výrobní prostředky? S námi žádný problém.Finance Vám seženeme na cokoliv. Půjčíme Vám i na realizaci developerských investic a projektů.

Více informací